Tvorba webových stránok a digitálny marketing

Je potrebná kvalitná webová stránka ?

V súčasnosti existujú povolania, ktoré webovú stránku nepotrebujú prípadne mať ju, nieje nevyhnutné. V oblasti nehnuteľností považujeme kvalitnú webovú prezentáciu za nevyhnutnosť hlavne ak chcete rásť a mať čo najviac klientov.

Ako pracujeme

Rýchlosť a efektivita

Klientom sa snažíme hneď od začiatku dávať reálne termíny, v ktorých im služby dodať vieme. Zároveň sa snažíme aby táto doba čo najkratšia.

Nápaditosť

Stránky, ktoré pre Vás vytvárame obsahujú dôkladne pripravené súčasti, či dizajnové perličky aby zaujali čo najviac klientov.

Najnovšie technológie

Naši developeri sa neustále vzdelávajú, technológie ako HTML, CSS, PHP, JS , JAVA, Python sú samozrejmosťou.

Zabezpečenie

Robíme bezpečné stránky a klientom poskytujeme aj úvodné zaškolenie ako v online svete predísť ukradnutej stránke či účtu na instagrame.

Optimalizácia SEO

SEO optimalizácia je jednou z vecí, ktorá bude vašu webovú stránke "vystreľovať" vo vyhľadávačoch ako Google smerom nahor.

Priateľné ceny

Držíme sa hesla "agentúra za cenu freelancera". Služby robíme dostupné tak pre developerskú spoločnosť, ako aj pre makléra jednotlivca.

Bezplatná konzultácia

„Skvelý prístup a seriózne jednanie. So dodaním služieb sme boli veľmi spokojní a určite budeme v budúcnosti spolupracovať aj na iných projektoch.“

Tvorba webovej stránky pre projekt Laurinska 11. Stránka na mieru pre dokonalú prezentáciu predávaných nehnuteľností realitnej kancelárie.

TopHome Reality s.r.o.

www.tophome.sk